Şirket Ünvanı:

Telemedico Turkey Sağlık Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Anonim Şirketi

İş Planı:

Anında Doktor, OMEGA Grubu’nun Tele-Tıp ve Tele-Sağlık alanındaki tescilli markasıdır.

Anında Doktor hakları kendisine ait olan özel yazılımı ile ülkemizde yerleşik kişi ve kurumlara, mevzuatın belirlediği çerçeve içerisinde online tıbbi danışmanlık, online beslenme ve diyet danışmanlığı, online psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Anında Doktor tarafından sunulan hizmetler ülkemizin önde gelen hastane grupları ile yapılan işbirliği anlaşmaları çerçevesinde özel hastane hekimleri ve alanında uzman diyetisyen ve psikologlar tarafından sunulmaktadır.

Şirket, bünyesindeki ‘Klinikonline’ ,‘Anında Doktor’, ‘Doktor Seninle’ markaları ile Zubizu, Milliyet, Demirören Medya, Oyak, Allianz Partners, Tur Assist, Vodafone, Türkiye Sigorta, Opet gibi önemli kurumlar ile marka işbirlikleri gerçekleştirmiş, son 1 yılda bu markaların üye ve müşterileri ile 20.000’in üzerinde görüşme gerçekleştirilmesine platform sağlamıştır.

Anında Doktor ülkemizin önde gelen kurumlarına farklı alanlarda sunduğu hizmetler ile ülkemizin en bilinen ve en çok tercih edilen Tele-Tıp şirketi olmayı hedeflemektedir.